بولتن ساز ، بولتن خبری

بولتن خبری را می توان یک نشریه درون سازمانی دانست که توسط روابط عمومی آن ساخته و تحلیل شده و به صورت چاپ شده یا الکترونیک در اختیار مخاطبین آن سازمان یا نهاد و یا کسب و کار گذاشته می شود.

بولتن ساز خبری ترندا اخبار رصد شده مرتبط با حوضه کاری شما را با ابزاری کارآمد تنها با چند کلیک به یک بولتن کامل خبری در قالب های مختلف تبدیل کرده و نمودار های تحلیلی، ابرکلمات و موجودیت را به صورت اتوماتیک در صورت نیاز به بولتن خبری اضافه کرده و در قالب فایل های پی دی اف یا ورد و یا از طریق لینک آنلاین برای اطلاع رسانی به مخاطبین از رویداد ها و اخبار منتشر شده مرتبط با یک موضوع ، سازمان ، شرکت و یا کسب و کار و افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

درخواست نمونه پنل
اینفوگرافیک - رصد و تحلیل اخبار ترندا

سامانه رصد و پایش اخبار ترندا چیست ؟

مشاهده سامانه سامانه ترندا با رصد محتوای بیش از 3000 رسانه آنلاین و مکتوب و همچنین شبکه های اجتماعی شامل تلگرام، توئیتر و اینستاگرام، پیام رسان های داخلی ایتا و بله و همچنین صدا و سیما متناسب با نیاز شما اخبار و محتوای منتشر شده را پالایش کرده و اخبار رصد شده در کلمات کلیدی و حوضه کاری مورد نظر را به صورت طبقه بندی شده در اختیار شما قرار می دهد.

نمودار تحلیلی خودکار

بولتن خبری در 2 قالب بصری

مرتب سازی اخبار

مرتب سازی اخبار بر اساس نوع منبع ، تاریخ انتشار و موضوعات

مشابهت یابی اخبار

نمونه بولتن خبری سیستم بولتن ساز ترندا

یکی از بهترین امکانات سیستم بولتن ساز ترندا ساخت نمودار های تحلیل اخبار به صورت اتوماتیک می باشد ، به این صورت که با انتخاب اخبار و اضافه کردن به بولتن، نمودار های تحلیلی، ابرکلمات و موجودیت ، فهرست و محتوای خبرها به خروجی بولتن خبری اضافه شده و قالب فایل پی دی اف یا ورد در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین بریده جراید که مربوط به روزنامه های مکتوب و مطبوعات می باشد مرتبط با هر موضوع یا سازمان، می تواند هم به صورت اخبار مجزا و هم با ابزار بولتن ساز، در اختیار کاربران قرارگیرد. (اطلاعات زیر به صورت پیشفرض بوده و برای نمایش دمو آماده شده است)

 

 

اخبار رصد شده بولتن خبری

اطلاعات تماس

آدرس سیما رسانه شهر : تبریز ، خیابان 17 شهریور قدیم، مابین لاله زار و قطران، پلاک 266 طبقه 2، موسسه سیما رسانه شهر
شماره تلفن ها دفتر مرکزی 041-34771785
آدرس ایمیل فروش sale@trenda.ir پشتیبانی فنی support@trenda.ir

تماس با ما