بولتن ساز ، بولتن خبری

بولتن خبری ابزاری است برای اطلاع رسانی به مخاطبین از رویداد ها و اخبار منتشر شده مرتبط با یک موضوع ، سازمان ، شرکت و یا کسب و کار و افراد . بولتن خبری را می توان یک نشریه درون سازمانی دانست که توسط روابط عمومی آن ساخته و تحلیل شده و به صورت چاپ شده یا الکترونیک در اختیار مخاطبین آن سازمان یا نهاد و یا کسب و کار گذاشته می شود.

بولتن ساز خبری ترندا اخبار رصد شده مرتبط با حوضه کاری شما را با ابزاری کارآمد تنها با چند کلیک به یک بولتن کامل خبری در قالب های مختلف تبدیل کرده و نمودار های تحلیلی را به صورت اتوماتیک در صورت نیاز در بولتن خبری شما جای گذاری خواهد کرد

درخواست نمونه پنل

سامانه رصد و پایش اخبار ترندا چیست ؟

مشاهده سامانه سامانه ترندا با رصد محتوای بیش از 2000 رسانه آنلاین و مکتوب و همچنین شبکه های اجتماعی شامل تلگرام، توئیتر و اینستاگرام، متناسب با نیاز شما اخبار و محتوای منتشر شده را پالایش کرده و اخبار رصد شده در کلمات کلیدی و حوضه کاری شما را بر اساس طبقه بندی منابع خبری ، رسانه های مکتوب و آنلاین و شبکه های اجتماعی ، تاریخ انتشار خبر و گروه موضوعی ارائه میدهد.

نمودار تحلیلی خودکار

بولتن خبری در 2 قالب بصری

مرتب سازی اخبار

مرتب سازی اخبار بر اساس نوع منبع ، تاریخ انتشار و موضوعات

مشابهت یابی اخبار

نمونه بولتن خبری سیستم بولتن ساز ترندا

یکی از بهترین امکانات سیستم بولتن ساز ترندا ساخت نمودار های تحلیل اخبار به صورت اتوماتیک می باشد ، به این صورت که با انتخاب اخبار و اضاه کردن بولتن نمودار های تحلیلی به صورت خودکار تهیه شده و در صورت نیاز به بولتن خبری شما اضافه خواهند شد ! (اطلاعات زیر به صورت پیشفرض بوده و برای نمایش دمو آماده شده است)

 

 

اخبار رصد شده بولتن خبری

اطلاعات تماس

آدرس سیما رسانه شهر : تبریز ، بلوار 29 بهمن، دانشگاه تبریز، روبروی دانشکده شیمی، مرکز نوآوری، موسسه سیما رسانه شهر
شماره تلفن ها دفتر مرکزی 041-34771785
آدرس ایمیل فروش sale@trenda.ir پشتیبانی فنی support@trenda.ir

تماس با ما