ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی https://trenda.ir سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی بر اساس کلمه کلیدی، موضوع، شخصیت و رویداد Mon, 25 Jun 2018 08:31:37 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.7.8 تولید محتوا چیست؟ https://trenda.ir/%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%ad%d8%aa%d9%88%d8%a7-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=%25d8%25aa%25d9%2588%25d9%2584%25db%258c%25d8%25af-%25d9%2585%25d8%25ad%25d8%25aa%25d9%2588%25d8%25a7-%25da%2586%25db%258c%25d8%25b3%25d8%25aa%25d8%259f https://trenda.ir/%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%ad%d8%aa%d9%88%d8%a7-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/#respond Thu, 31 May 2018 07:08:26 +0000 http://trenda.ir/?p=5215 تولید محتوا چیست ؟ یکی از ارکان اصلی دیجیتال مارکتینگ در دنیای اطلاعات امروزی ، تولید محتواست؛ تولید محتوا باعث افزایش محبوبیت ، فروش ، جایگاه اجتماعی و استحکام جایگاه مردمی می شود. اما یک نکته اساسی وجود دارد تولید محتوا با تبلیغات کاملا متفاوت است! برای مثال به تصویر زیر نگاه کنید: این تصویر […]

نوشته تولید محتوا چیست؟ اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
تولید محتوا چیست ؟

یکی از ارکان اصلی دیجیتال مارکتینگ در دنیای اطلاعات امروزی ، تولید محتواست؛ تولید محتوا باعث افزایش محبوبیت ، فروش ، جایگاه اجتماعی و استحکام جایگاه مردمی می شود.

اما یک نکته اساسی وجود دارد تولید محتوا با تبلیغات کاملا متفاوت است!
برای مثال به تصویر زیر نگاه کنید:

کارتون سندباد

این تصویر علاوه بر اینکه خاطرات کودکی را برایتان زنده کرد شاید لبخندی نیز بر لبانتان جاری شد و حتی به وضوح چند سکانس از این کارتون در ذهنتان مجسم شد! اما آیا آخرین تراکتی که عکس این انیمیشن روی آن بود را به خاطر دارید ؟ این تفاوت اصلی تولید محتوا با تبلیغات است!

با ورود تلکنولوژی ها جدید تولید محتوا هم کاملا دگرگون شده و به سمت تولید محتوا در فضای مجازی پیش می رود ، این بدین معنیست که حتی با کمترین آشنایی به اصول تولید شما هم میتوانید یک محتوای ارزشمند تولید کنید ، بله محتوای ارزشمند یک اصل در تولید محتواست.

تولید محتوا باعث ایجاد محبوبیت و برند سازی:

با تولید محتوای خوب و با ارزش میتوانید با کسی که قبلاً از خدمات یا محصول شما استفاده کرده ارتباط داشته باشید. با ایجاد ارزش و متقاعد کردن مشتری به اینکه شما برای شخص او ارزش قائلید، می‌توانید وفاداری وی را بخرید. همچنین شاید بسیاری از مخاطبان شما نتوانند به مشتری شما تبدیل شوند ، ولی مسلماً نام برند شما را خواهند شنید و این برندسازی می‌تواند نقش کلیدی در آینده کسب و کارتان بازی کند. این مسئله حتی می‌تواند در جذب و استخدام نیرو کمک‌تن کند و افراد متخصص بیشتری تمایل خواهند داشت جذب سازمان شما شوند.

محتوای ارزشمند چیست ؟
در تولید محتوا به سبک امروزی به راحتی می توان با کپی کردن مطالب دیگران و با کمی چاشنی تغییرات تولید محتوا نمود! اما این یک محتوای ارزشمند نخواهد بود ، در فضای مجازی یکی از اهداف تولید محتوا افضایش رتبه در مورتور های جستجوست و قطعا برای موتورهای جستجو محتوای ارزشمند الویت است.
برای داشتن محتوای ارزشمند حتی باید دقت نمود که از کپی کاری دوری کرد و سعی در تولید متحوای یکتا (یونیک) نمود.

هدف نهایی در تولید محتوا چیست ؟
اگر تولید محتوا به گونه‌ای باشد که بتواند نیاز افراد را پاسخ دهد در واقع توانسته است به هدف خود برسد. شاید به ظاهر نوشتن و طراحی مطالب و گذاشتن عکس های که چشم مخاطب را نوازش می کنند، برای خوانندگان و جلب توجه آنها در ظاهر کار ساده ای به نظر برسد، اما تنها این امر از دست متخصصان این حوزه بر می‌ آید.

در مقاله بعدی به ابعاد فنی تولید محتوا خواهیم پرداخت

نوشته تولید محتوا چیست؟ اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
https://trenda.ir/%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%ad%d8%aa%d9%88%d8%a7-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/feed/ 0
بازاریابی محتوا https://trenda.ir/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d9%85%d8%ad%d8%aa%d9%88%d8%a7/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=%25d8%25a8%25d8%25a7%25d8%25b2%25d8%25a7%25d8%25b1%25db%258c%25d8%25a7%25d8%25a8%25db%258c-%25d9%2585%25d8%25ad%25d8%25aa%25d9%2588%25d8%25a7 https://trenda.ir/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d9%85%d8%ad%d8%aa%d9%88%d8%a7/#respond Thu, 31 May 2018 07:08:19 +0000 http://trenda.ir/?p=5224 بازاریابی محتوا بازاریابی محتوا چیست و چه ضرورتی دارد ؟ با گسترش دایره مخاطبین در فضاهای تعاملی مانند فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در عصر جدید، پیدا کردن مخاطبین هدف و ایجاد ارتباط و تعامل مستمر با ایشان با چالش های گوناگونی مواجه شده است. بازاریابی محتوا به استراتژی ایجاد و اشتراک گذاری محتوا […]

نوشته بازاریابی محتوا اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا چیست و چه ضرورتی دارد ؟

بازاریابی محتوا

با گسترش دایره مخاطبین در فضاهای تعاملی مانند فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در عصر جدید، پیدا کردن مخاطبین هدف و ایجاد ارتباط و تعامل مستمر با ایشان با چالش های گوناگونی مواجه شده است.

بازاریابی محتوا به استراتژی ایجاد و اشتراک گذاری محتوا برای تعامل با مخاطبین هدف و رسیدن به اهداف خاص بازاریابی یا سازمانی گفته می شود.

با تعریف فوق به نتیجه خواهیم رسید که مهمترین روش در عرصه کنونی ارتباطات ایجاد محتوا و به اشتراک گذاری استراتژیک آن می باشد تا کسب و کار و یا سازمان شما بتواند با مخاطبین خود به یک تعامل و ارتباط واحد برسد.

بازاریابی محتوا زمانی موفق است که این ارتباط موثر باشد و کسب و کار یا سازمان در صدد محکم ساختن ارتباطات، تعامل با مخاطبان، عمل الهام بخش بودن برای مشتری و ارائه دادن چیز های با ارزش به طرفداران و دنبال کنندگان برآید.

اگر بخواهیم بازاریابی محتوا را قدم به قدم مرور کنیم در 4 مرحله آن را توصیف و توضیح خواهیم داد:

 

1- هدف گذاری و انتخاب مخاطب:

انتخاب مخاطب

با مطالعه جملات فوق شور و شوق برای تولید و اشتراک گذاری محتوا را در شما می توان دید اما قبل از اینکه دست به قلم شوید باید هدف گذاری کنید و طیف مخاطبین خود را شناسایی و انتخاب نمایید.

بازاریابی محتوا در فضای ارتباطات کنونی همانند یک جنگ واقعی است! رقیبان شما نیز در حال برنامه ریزی و تولید و اشتراک گذاری هستند و قطعا مشتریان و یا مخاطبین شما را تحت تاثیر قرار خواهند داد، پس هدف گذاری در سرنوشت این جنگ تاثیر مستقیم خواهد گذاشت، اگر به پیروزی فکر می کنید و حتی در نظر دارید مشتریان و مخاطبین رقیبان خود را تحت تاثیر قرار دهید اهداف خود تعیین و تثبیت نمایید.

برای اینکه اهداف خود را بسازید سه مرحله ی
– زودبازده
– میان دوره
– و بلند مدت
برای هدف گذاری خود مشخص و سپس برای هر مرحله مخاطبین را شناسایی نمایید.

شناسایی مخاطبین می تواند با آنالیز رقیبان، نیازسنجی بازار، اشراف به عرضه و تقاضا، نیازسنجی میدانی و راه های تخصصی دیگر بدست بیاید، حتی اگر نیاز باشد می توانید از متخصصین این امر کمک بگیرید چرا که تشخیص صحیح در این مرحله موجب انتخابی درست و نزدیک شدن به پیروزی می شود.

 

2- تولید محتوا:

تولید محتوا
آن شور و شوقی که در مرحله اول داشتید اینجا به کمک شما خواهد آمد چرا که مرحله تولید محتوا به انگیزه ، خلاقیت ، پشتکار و نوآوری نیاز دارد.

کپی نکنیم! رقیب ها قبل از شما بازاریابی محتوا را شروع کرده اند و اگر بخواهید راه آنان را ادامه دهید محکوم به عقب ماندگی خواهید شد، با این تفسیر که شما با الگو برداری و حتی خدای ناکرده با کپی برداری از رقیب راه او را ادامه خواهید داد و هر چقدر هم که سرعت شما بالا باشد باز او از شما جلوتر است و این یعنی شکست زود هنگام! یکی از اساسی ترین اصل های بازاریابی محتوا تولید محتوای یونیک (بی همتا) می باشد.

خلاقیت و نوآوری راهگشاست، “به تعداد آدم ها راه برای رسیدن به خدا هست” این دیالوگ معروف را بخاطر دارید؟ در تولید محتوا هم همین نسخه شفا بخش است! برای رسیدن به مخاطب به تعداد کسب و کار ها و سازمان ها روش های نوآورانه و خلاقانه وجود دارد، پس برای تولید محتوای خود به دنبال روش ها و سبک های جدید باشید.

تولید محتوا در فضای مجازی به چهار نوع تقسیم می شود:

– متن  – صدا  – تصویر  – ویدئو

شما می توانید هر یک از این انواع محتوا را انتخاب کنید و حتی می توانید به صورت ترکیبی نیز از چهار نوع فوق در محتوای خود استفاده نمایید اما به یاد داشته باشید که انتخاب نوع محتوا با مخاطب و ابزار اشتراک گذاری ارتباط مستقیم دارد به طور مثال اگر مخاطبین شما جوانان 20 تا 25 سال می باشند و فضای اشتراک گذاری شما اینستاگرام است ترکیب ویدئو و صدا در محتوای تولیدی شما می تواند برای آنها جذاب باشد.

 

3- اشتراک گذاری محتوای تولید شده:

اشتراک گذاری محتوا

وقتی به این مرحله می رسیم یعنی شما توانسته اید اهداف و مخاطبین خود را انتخاب کنید و برای آنان محتوای ارزشمند تولید نمایید، به شما تبریک می گوییم چرا که نصف راه را پیموده اید و حالا زمان انتشار محتوا فرا رسیده است.

انتخاب ابزار اشتراک گذاری: یکی دیگر از انتخاب های سخت در این مرحله است، می بایست ابزار اشتراک گذاری خود را انتخاب کنید، نمی توان یک نسخه واحد برای این تصمیم ارائه کرد چرا که در هر بازه زمانی ابزار های مختلفی به مارکت مخاطبین می آیند و متناسب با زمان و شرایط اجتماعی و سیاسی باید تصمیم گرفت، اما می شود به شرایط انتخاب صحیح اشاره نمود!

تاثیر گذار را انتخاب کنید نه بهترین را، ملاک انتخاب ابزار اشتراک گذاری مخاطب شماست؛ وقتی می گوییم همیشه حق با مشتریست دقیقا به این موضوع هم دلالت دارد، طیف مخاطبین شما هر کجا که تراکم بیشتری داشته باشند آن ابزار اشتراک گذاری شماست.

محتوای خود را متناسب با ابزار اشتراک گذاری تولید نمایید، این یک اصل است همانند این که به روی اسب بجای زین مبل نصب کنید که هم مخاطب را می خنداند و هم اسب را شاکی خواهد کرد! اگر فضایی استفاده می کنید که قالب محتوای آن تصویر است از متن طولانی استفاده نکنید که این کار باعث رنجش کاربر و از دست دادن مخاطب خواهد شد.

مصمم و ادامه دهنده باشید، مخاطبین و مشتریان شما از طریق محتوای تولید شده با شما در تعامل هستند پس اگر این محتوا در هر بازه زمانی قطع و یا کم رنگ شود باعث کاهش محسوس مخاطبین خواهد شد.

 

4- رصد و پالایش بازخورد :

Media-Monitoring

وقتی مرحله اشتراک گذاری را پشت سر می گذارید دغدغه های شما به مرور افزایش خواهد یافت چرا که شما با هر زحمت و سختی که بوده تولید محتوای یونیک را انجام داده اید و آن را به اشتراک گذاشته اید اما بازخورد آن را ارزیابی نکرده اید!

اگر مخاطبین و مشتریان شما روز به روز افزایش می یابند ولی به اهداف تعیین شده نمی رسید این یک بحران واقعی است، اغلب سازمان ها و کسب و کار ها تا به مرحله اشتراک گذاری می رسند ولی بعد از مدتی دل سرد شده و مخاطبین خود را به حال خود راه می کنند و باعث سرخوردگی خود و مخاطبین می شوند!

راه نجات، راه نجات شما در این چند جمله است، می بایست بازخورد سنجی کنید محتوای بازنشر شده خود را رصد کنید و از اخبار در حوزه کاری خود در لحظه آگاه باشید.

برای مثال سازمانی توسط روابط عمومی خود تولید محتوا نموده و آن را به اشتراک گذاشته است ، اما اطلاع چندانی ندارد که این محتوا به صورت صحیح به مخاطبین رسیده ؟ رقیبان در واکنش به این محتوا، تولیدات محتوایی داشته اند؟ و یا حتی محتوای این سازمان را بازنشر کرده اند ؟

روابط عمومی سازمان مذکور با ارائه گزارش های دقیق در این باره به مقام های ارشد سازمان امکان انعطاف و جهت گیری ها و تصمیمات موثر را به مدیر سازمان خواهد داد و این باعث پیشرفت روزافزون و رسیدن به اهداف خواهد شد.

 

در مقالات بعدی به توضیح تفضیلی این چهار مرحله خواهیم پرداخت

با آرزوی موفقیت، ترندا

نوشته بازاریابی محتوا اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
https://trenda.ir/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d9%85%d8%ad%d8%aa%d9%88%d8%a7/feed/ 0
روابط عمومی دیجیتال – بخش اول https://trenda.ir/%d8%b1%d9%88%d8%a7%d8%a8%d8%b7-%d8%b9%d9%85%d9%88%d9%85%db%8c-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%d8%a7%d9%88%d9%84/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=%25d8%25b1%25d9%2588%25d8%25a7%25d8%25a8%25d8%25b7-%25d8%25b9%25d9%2585%25d9%2588%25d9%2585%25db%258c-%25d8%25af%25db%258c%25d8%25ac%25db%258c%25d8%25aa%25d8%25a7%25d9%2584-%25d8%25a8%25d8%25ae%25d8%25b4-%25d8%25a7%25d9%2588%25d9%2584 https://trenda.ir/%d8%b1%d9%88%d8%a7%d8%a8%d8%b7-%d8%b9%d9%85%d9%88%d9%85%db%8c-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%d8%a7%d9%88%d9%84/#respond Tue, 02 Jan 2018 21:20:32 +0000 http://trenda.ir/?p=5153 روابط عمومی دیجیتال – بخش اول روابط عمومی چیست؟ روابط عمومی یک رابطه ی استراتژیک و هدفمند ما بین یک سازمان یا برند با مخاطبان آن است که آگاهی و اطلاعات از طریق دسترسی های عمومی و محلی مبادله می شود. روابط عمومی های سنتی اغلب با سخنرانی ها ، توزیع دپارتمان ها ، نوشته […]

نوشته روابط عمومی دیجیتال – بخش اول اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
روابط عمومی دیجیتال – بخش اول

روابط عمومی چیست؟
روابط عمومی یک رابطه ی استراتژیک و هدفمند ما بین یک سازمان یا برند با مخاطبان آن است که آگاهی و اطلاعات از طریق دسترسی های عمومی و محلی مبادله می شود. روابط عمومی های سنتی اغلب با سخنرانی ها ، توزیع دپارتمان ها ، نوشته ها و رسانه های مکتوب استراتژِی و آگاهی های سازمان را با مخاطبان خویش در میان می گذارند.

روابط عمومی دیجیتال چیست ؟
روابط عمومی دیجیتال با حفظ استراتژی حفظ ارتباط با مخاطبین عبارت است از ترکیب روابط عمومی سنتی با بازاریابی محتوا ، شبکه های اجتماعی ، اطلاع رسانی های دیجیتال و رصد ، پایش و پالایش اخبار و محتوا.
روابط عمومی دیجیتال صرفا انجام امور روابط عمومی سنتی در بستر دیجیتال نیست ؛ به تحلیل میتوان گفت که گرایش به فرایند دیجیتالی سازی روابط عمومی های سنتی اعم از تولید محتوا ، انتشار محتوا و رصد بازخورد مخاطبین است.

روابط عمومی دیجیتال چه مزایایی دارد ؟
1- اصل ماندگاری : در روابط عمومی دیجیتال بر خلاف روابط عمومی سنتی ، آگاهی ها و اطلاع رسانی ها به واسطه انتشار در فضای مجازی و دیجیتال بسیار ماندگار تر خواهد بود به طور مثال با انتشار یک خبر در رسانه های آنلاین تا مدت ها آن خبر قابل دسترسی و جستجو در فضای مجازی خواهد بود.
2- اصل بازنشر : یکی از دغدغه های مهم روابط عمومی های سنتی گستره ی محدود بازنشر آگاهی ها و اطلاع رسانی های سازمان است که با ورود دیجیتال به حوزه روابط عمومی های سنتی گستره ای به وسعت فضای مجازی امکان نشر و بازنشر اخبار مذکور در سیل بیشمار مخاطبین فراهم شده است ؛ به طور مثال با انتشار یک خبر در شبکه اجتماعی سازمان ، مخاطبین با بازنشر آن خبر در مخاطبین پایین دست واسطه نمایش آن به مخاطبین فراگیر خواهند بود.
3- امکان رصد اخبار نشر و بازنشر شده و تحلیل رفتار مخاطبین و رسانه ها ؛ یکی از مهمترین کمبود های روابط عمومی های سنتی سنجش بازخورد مخاطبین و رسانه هاست ، روابط عمومی های سنتی امکان بازخورد سنجی را بدلیل گستره ی محدود ارتباطی خود از دست میدهند و این برای یک سازمان مشابه یک فاجعه است که بعد از یک اطلاع رسانی هیچ تحلیل بازخوردی از مخاطبین خود نداشته باشد که عملا باعث تضعیف برنامه ریزی ها و استراتژی ها خواهد بود ، از این رو در روابط عمومی دیجیتال به دلیل دسترسی جامع به رسانه ها و مخاطبین بعد از نشر و بازنشر اخبار و اطلاع رسانی ها میتوان بازخورد رسانه ها و مخاطبین و حتی رفتارسنجی آنان دست یافت و برای برنامه های آینده استراتژی و برنامه ریزی دقیقتر انجام داد.
4- اصل ارزش افزوده : یکی از مهمترین اصل ها برای هر سازمان ارزش افزوده فعالیت های آن سازمان می باشد که در روابط عمومی ها این اصل نمود مشهودتری به جای میگذارد ، با گرایش سازمان ها به روابط عمومی دیجیتال و بازاریابی محتوا ، با هر کنش صحیحی ارزش افزوده مشهودی به سازمان تعلق خواهد گرفت به طور مثال با بازاریابی صحیح محتوای وب سایت سازمان به طور اختصار سئوی محتوا ، ارزش محتوایی آن وبسایت رو به صعود خواهد بود و در نتایج جستجوی مخاطبین در فضای مجازی جزو الویت های موتور های جستجو قرار خواهد گرفت.
5- امکان ردیابی مخاطبین و طبقه بندی اطلاعات ارتباطی ، مزیت فوق العاده ای که هر سازمان را به وجد خواهد آورد امکان ردیابی مخاطبین و طبقه بندی ارتباط با آنان است بدین سو که در روابط عمومی دیجیتال امکان ردیابی مخاطبین سازمان مذکور بر اساس سنین مخاطبین ، شهر محل سکونت ، مشاغل ، جنسیت ، علاقه مندی ها و… وجود دارد که میتواند این اطلاعات را همراه با امکان ارتباطی مستقیم طبقه بندی نمود و اطلاع رسانی های سازمان را به مراتب دقیق تر و هدفمند تر نمود.

در ادامه مبحث ابزار های مناسب برای روابط عمومی دیجیتال معرفی خواهند شد.

نوشته روابط عمومی دیجیتال – بخش اول اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
https://trenda.ir/%d8%b1%d9%88%d8%a7%d8%a8%d8%b7-%d8%b9%d9%85%d9%88%d9%85%db%8c-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%d8%a7%d9%88%d9%84/feed/ 0
گزارش اخبار منتشر شده در حوزه آلودگی هوای آذربایجان شرقی https://trenda.ir/%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%b4%d8%b1-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ad%d9%88%d8%b2%d9%87-%d8%a2%d9%84%d9%88%d8%af%da%af%db%8c-%d9%87%d9%88/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=%25da%25af%25d8%25b2%25d8%25a7%25d8%25b1%25d8%25b4-%25d8%25a7%25d8%25ae%25d8%25a8%25d8%25a7%25d8%25b1-%25d9%2585%25d9%2586%25d8%25aa%25d8%25b4%25d8%25b1-%25d8%25b4%25d8%25af%25d9%2587-%25d8%25af%25d8%25b1-%25d8%25ad%25d9%2588%25d8%25b2%25d9%2587-%25d8%25a2%25d9%2584%25d9%2588%25d8%25af%25da%25af%25db%258c-%25d9%2587%25d9%2588 https://trenda.ir/%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%b4%d8%b1-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ad%d9%88%d8%b2%d9%87-%d8%a2%d9%84%d9%88%d8%af%da%af%db%8c-%d9%87%d9%88/#respond Sat, 30 Dec 2017 07:07:12 +0000 http://trenda.ir/?p=5137 گزارش اخبار منتشر شده در حوزه آلودگی هوای آذربایجان شرقی اخبار رصد شده آلودگی هوای آذربایجان شرقی از تاریخ 96/09/24 تا تاریخ 96/10/07 رصد اخبار آلودگی هوای آذربایجان شرقی توسط سامانه ترندا بر اساس منابع منتشر کننده خبر ، روند رشد خبر ، خبر ساز ترین منابع و تفکیک گروه های خبری انجام شده است. […]

نوشته گزارش اخبار منتشر شده در حوزه آلودگی هوای آذربایجان شرقی اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
گزارش اخبار منتشر شده در حوزه آلودگی هوای آذربایجان شرقی

اخبار رصد شده آلودگی هوای آذربایجان شرقی از تاریخ 96/09/24 تا تاریخ 96/10/07

رصد اخبار آلودگی هوای آذربایجان شرقی توسط سامانه ترندا بر اساس منابع منتشر کننده خبر ، روند رشد خبر ، خبر ساز ترین منابع و تفکیک گروه های خبری انجام شده است.

گزارش اخبار منتشر شده در حوزه آلودگی هوای آذربایجان شرقی

 

آمار کلی اخبار رصد شده نسبت به رسانه‌های خبری

پوشش خبری اخبار ثبت شده در سامانه به تفکیک کل بازه ی انتخابی و رسانه‌های خبری برای بازه زمانی 24/09/1396 تا 07/10/1396 در کل به تعداد 1396 خبر است که به شرح زیر می‌باشد:

 • نوع منبع پایگاه خبری با 52.44% بیشترین پوشش خبری را داشته اشت و سپس :
 • نوع منبع خبرگزاری با 31.16% در رتبه دوم قرار گرفته است.
 • نوع منبع روزنامه با 8.67% رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

 

روند رشد خبر در رسانه های خبری

پوشش خبری اخبار ثبت شده در سامانه به تفکیک روزانه برای بازه زمانی 1396/09/24 تا 1396/10/07 به شرح زیر می باشد:

 • تاریخ 1396/09/27 با 17.26% بیشترین پوشش خبری را داشته اشت و سپس :
 • تاریخ 1396/09/26 با 16.91% در رتبه دوم قرار گرفته است.
 • تاریخ 1396/09/29 با 15.62% رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

 

خبرسازترین منابع خبری در رسانه‌های خبری

پوشش خبری اخبار ثبت شده در سامانه به تفکیک کل بازه ی انتخابی و منابع خبری برای بازه زمانی 1396/09/24 تا 1396/10/07 به شرح زیر می باشد:

 • منبع ایرنا با 4.08% بیشترین پوشش خبری را داشته اشت و سپس :
 • منبع جماران با 4.01% در رتبه دوم قرار گرفته است.
 • منبع اناج با 3.94% رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

 

خبرسازترین منابع خبری در رسانه‌های خبری

پوشش خبری اخبار ثبت شده در سامانه به تفکیک کل بازه ی انتخابی و منابع خبری برای بازه زمانی 1396/09/24 تا 1396/10/07 به شرح زیر می باشد:

 • منبع ایرنا با 4.08% بیشترین پوشش خبری را داشته اشت و سپس :
 • منبع جماران با 4.01% در رتبه دوم قرار گرفته است.
 • منبع اناج با 3.94% رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

 

برای مشاهده ادامه گزارش آلودگی هوای آذربایجان شرقی و عناوین زیر فایل کامل گزارش را دانلود نمایید

 • خبرسازترین رسانه‌های خبری آذربایجان شرقی
 • اخبار منتشر شده نسبت به گروه‌های خبری در رسانه‌های خبری
 • خبرسازترین کانال‌های تلگرام
 • خبرسازترین توئیترها
 • اخبار منتشر شده نسبت به سازمان ها و ارگان ها
دانلود گزارش آلودگی هوای آذربایجان شرقی

نوشته گزارش اخبار منتشر شده در حوزه آلودگی هوای آذربایجان شرقی اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
https://trenda.ir/%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%b4%d8%b1-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ad%d9%88%d8%b2%d9%87-%d8%a2%d9%84%d9%88%d8%af%da%af%db%8c-%d9%87%d9%88/feed/ 0
گزارش اخبار منتشر شده در حوزه دریاچه ارومیه https://trenda.ir/%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%b4%d8%b1-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ad%d9%88%d8%b2%d9%87-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%da%86%d9%87-%d8%a7%d8%b1/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=%25da%25af%25d8%25b2%25d8%25a7%25d8%25b1%25d8%25b4-%25d8%25a7%25d8%25ae%25d8%25a8%25d8%25a7%25d8%25b1-%25d9%2585%25d9%2586%25d8%25aa%25d8%25b4%25d8%25b1-%25d8%25b4%25d8%25af%25d9%2587-%25d8%25af%25d8%25b1-%25d8%25ad%25d9%2588%25d8%25b2%25d9%2587-%25d8%25af%25d8%25b1%25db%258c%25d8%25a7%25da%2586%25d9%2587-%25d8%25a7%25d8%25b1 https://trenda.ir/%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%b4%d8%b1-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ad%d9%88%d8%b2%d9%87-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%da%86%d9%87-%d8%a7%d8%b1/#respond Sun, 24 Dec 2017 05:50:00 +0000 http://trenda.ir/?p=5121 گزارش اخبار منتشر شده در حوزه دریاچه ارومیه اخبار رصد شده دریاچه ارومیه از تاریخ 96/01/01 تا تاریخ 96/09/30 رصد اخبار دریاچه ارومیه توسط سامانه ترندا بر اساس منابع منتشر کننده خبر ، روند رشد خبر ، خبر ساز ترین منابع و تفکیک گروه های خبری انجام شده است.   آمار کلی اخبار رصد شده […]

نوشته گزارش اخبار منتشر شده در حوزه دریاچه ارومیه اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
گزارش اخبار منتشر شده در حوزه دریاچه ارومیه

اخبار رصد شده دریاچه ارومیه از تاریخ 96/01/01 تا تاریخ 96/09/30

رصد اخبار دریاچه ارومیه توسط سامانه ترندا بر اساس منابع منتشر کننده خبر ، روند رشد خبر ، خبر ساز ترین منابع و تفکیک گروه های خبری انجام شده است.

گزارش اخبار منتشر شده در حوزه دریاچه ارومیه

 

آمار کلی اخبار رصد شده نسبت به رسانه‌های خبری

پوشش خبری اخبار ثبت شده در سامانه به تفکیک کل بازه ی انتخابی و  برای بازه زمانی 1396/01/01 تا 1396/09/30 به شرح زیر می باشد

 • نوع منبع خبرگزاری  با 45.20% بیشترین پوشش خبری را داشته اشت و سپس :
 • نوع منبع پایگاه خبری  با 40.52% در رتبه دوم قرار گرفته است.
 • نوع منبع روزنامه  با 9.13% رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

 

روند رشد خبر در رسانه های خبری

پوشش خبری اخبار ثبت شده در سامانه به تفکیک ماهانه برای بازه زمانی 1396/01/01 تا 1396/09/30 به شرح زیر می باشد

 • تاریخ 1396/02  با 19.31% بیشترین پوشش خبری را داشته اشت و سپس :
 • تاریخ 1396/05  با 12.45% در رتبه دوم قرار گرفته است.
 • تاریخ 1396/06  با 11.60% رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

 

ایام خبرساز در رسانه‌های خبری

پوشش خبری اخبار ثبت شده در سامانه به تفکیک روزانه برای بازه زمانی 1396/01/01 تا 1396/09/30 به شرح زیر می باشد

 • تاریخ 1396/06/26  با 1.62% بیشترین پوشش خبری را داشته اشت و سپس :
 • تاریخ 1396/02/25  با 1.52% در رتبه دوم قرار گرفته است.
 • تاریخ 1396/04/12  با 1.39% رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

 

خبرسازترین منابع خبری در رسانه‌های خبری

پوشش خبری اخبار ثبت شده در سامانه به تفکیک کل بازه ی انتخابی و منابع خبری برای بازه زمانی 1396/01/01 تا 1396/09/30 به شرح زیر می باشد

 • منبع ایرنا  با 6.14% بیشترین پوشش خبری را داشته اشت و سپس :
 • منبع جماران  با 5.03% در رتبه دوم قرار گرفته است.
 • منبع جوان  با 3.40% رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

برای مشاهده ادامه گزارش دریاچه ارومیه روی لینک دانلود زیر کلیک کنید

دانلود گزارش دریاچه ارومیه [/hm_but]

نوشته گزارش اخبار منتشر شده در حوزه دریاچه ارومیه اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
https://trenda.ir/%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%b4%d8%b1-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ad%d9%88%d8%b2%d9%87-%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%a7%da%86%d9%87-%d8%a7%d8%b1/feed/ 0
گزارش اخبار منتشر شده در حوزه بودجه سال 1397 https://trenda.ir/%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%b4%d8%b1-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ad%d9%88%d8%b2%d9%87-%d8%a8%d9%88%d8%af%d8%ac%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d9%84/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=%25da%25af%25d8%25b2%25d8%25a7%25d8%25b1%25d8%25b4-%25d8%25a7%25d8%25ae%25d8%25a8%25d8%25a7%25d8%25b1-%25d9%2585%25d9%2586%25d8%25aa%25d8%25b4%25d8%25b1-%25d8%25b4%25d8%25af%25d9%2587-%25d8%25af%25d8%25b1-%25d8%25ad%25d9%2588%25d8%25b2%25d9%2587-%25d8%25a8%25d9%2588%25d8%25af%25d8%25ac%25d9%2587-%25d8%25b3%25d8%25a7%25d9%2584 https://trenda.ir/%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%b4%d8%b1-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ad%d9%88%d8%b2%d9%87-%d8%a8%d9%88%d8%af%d8%ac%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d9%84/#respond Sat, 16 Dec 2017 09:36:49 +0000 http://trenda.ir/?p=5106 گزارش اخبار منتشر شده در حوزه بودجه سال 1397 اخبار رصد شده نمایشگاه تلکام از تاریخ 96/9/18 تا 96/9/23 رصد اخبار بودجه سال 1397 توسط سامانه ترندا بر اساس منابع منتشر کننده خبر ، روند رشد خبر ، خبر ساز ترین منابع و تفکیک گروه های خبری انجام شده است.   آمار کلی اخبار رصد […]

نوشته گزارش اخبار منتشر شده در حوزه بودجه سال 1397 اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
گزارش اخبار منتشر شده در حوزه بودجه سال 1397

اخبار رصد شده نمایشگاه تلکام از تاریخ 96/9/18 تا 96/9/23

رصد اخبار بودجه سال 1397 توسط سامانه ترندا بر اساس منابع منتشر کننده خبر ، روند رشد خبر ، خبر ساز ترین منابع و تفکیک گروه های خبری انجام شده است.

آمار اخبار رصد شده

 

آمار کلی اخبار رصد شده نسبت به رسانه‌های خبری

پوشش خبری اخبار ثبت شده در سامانه به تفکیک کل بازه ی انتخابی و رسانه‌های خبری برای بازه زمانی 18/09/1396 تا 23/09/1396 در کل به تعداد 3908 خبر است که به شرح زیر می‌باشد:

 • نوع منبع پایگاه خبری با 44.93% بیشترین پوشش خبری را داشته اشت و سپس :
 • نوع منبع خبرگزاری با 31/37% در رتبه دوم قرار گرفته است.
 • نوع منبع روزنامه با 11/10% رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

 

روند رشد خبر در رسانه های خبری

پوشش خبری اخبار ثبت شده در سامانه به تفکیک روزانه برای بازه زمانی 18/09/1396 تا 23/09/1396 به شرح زیر می باشد:

 • تاریخ 19/09/1396 با 31.29% بیشترین پوشش خبری را داشته اشت و سپس :
 • تاریخ 21/09/1396 با 22.88% در رتبه دوم قرار گرفته است.
 • تاریخ 20/09/1396 با 21.98% رتبه سوم را به خود اختصاص داده است

 

خبرسازترین منابع خبری در رسانه‌های خبری

پوشش خبری اخبار ثبت شده در سامانه به تفکیک کل بازه‌ی انتخابی و منابع خبری برای بازه زمانی 18/09/1396 تا 23/09/1396 به شرح زیر می باشد:

 • منبع تسنیم  با 4.89% بیشترین پوشش خبری را داشته اشت و سپس :
 • منبع هشدارنیوز  با 3.92% در رتبه دوم قرار گرفته است.
 • منبع ایرنا  با 3.92% رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

 

نمونه اخبار رصد شده از رسانه های خبری

بودجه 97

بودجه 97

برای مشاهده ادامه گزارش بودجه سال 1397 روی لینک دانلود زیر کلیک کنید

دانلود گزارش بودجه 1397

نوشته گزارش اخبار منتشر شده در حوزه بودجه سال 1397 اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
https://trenda.ir/%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d9%86%d8%aa%d8%b4%d8%b1-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%ad%d9%88%d8%b2%d9%87-%d8%a8%d9%88%d8%af%d8%ac%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d9%84/feed/ 0
ضرورت امانت‌داری در جمع‌آوری ایده‌های رویداد «تبریز 2018» https://trenda.ir/%d8%b6%d8%b1%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%aa%e2%80%8c%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%ac%d9%85%d8%b9%e2%80%8c%d8%a2%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87%e2%80%8c%d9%87/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=%25d8%25b6%25d8%25b1%25d9%2588%25d8%25b1%25d8%25aa-%25d8%25a7%25d9%2585%25d8%25a7%25d9%2586%25d8%25aa%25e2%2580%258c%25d8%25af%25d8%25a7%25d8%25b1%25db%258c-%25d8%25af%25d8%25b1-%25d8%25ac%25d9%2585%25d8%25b9%25e2%2580%258c%25d8%25a2%25d9%2588%25d8%25b1%25db%258c-%25d8%25a7%25db%258c%25d8%25af%25d9%2587%25e2%2580%258c%25d9%2587 https://trenda.ir/%d8%b6%d8%b1%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%aa%e2%80%8c%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%ac%d9%85%d8%b9%e2%80%8c%d8%a2%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87%e2%80%8c%d9%87/#respond Mon, 04 Dec 2017 09:08:34 +0000 http://trenda.ir/?p=5092 معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت امانت داری در جمع آوری ایده‌ها و برنامه‌های رویداد «تبریز 2018»، گفت: صاحب امتیاز طرح‌ها در خصوص این رویداد باید رعایت شود و ادارات و مسئولان نباید آن‌ها را در پایان به اسم خود بزنند.

نوشته ضرورت امانت‌داری در جمع‌آوری ایده‌های رویداد «تبریز 2018» اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت امانت داری در جمع آوری ایده‌ها و برنامه‌های رویداد «تبریز 2018»، گفت: صاحب امتیاز طرح‌ها در خصوص این رویداد باید رعایت شود و ادارات و مسئولان نباید آن‌ها را در پایان به اسم خود بزنند.

نوشته ضرورت امانت‌داری در جمع‌آوری ایده‌های رویداد «تبریز 2018» اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
https://trenda.ir/%d8%b6%d8%b1%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%aa%e2%80%8c%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%ac%d9%85%d8%b9%e2%80%8c%d8%a2%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87%e2%80%8c%d9%87/feed/ 0
«تبریز ۲۰۱۸» سکوی حرکت به سمت افق‌های جدید است https://trenda.ir/%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%b2-%db%b2%db%b0%db%b1%db%b8-%d8%b3%da%a9%d9%88%db%8c-%d8%ad%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%d8%b3%d9%85%d8%aa-%d8%a7%d9%81%d9%82%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=%25d8%25aa%25d8%25a8%25d8%25b1%25db%258c%25d8%25b2-%25db%25b2%25db%25b0%25db%25b1%25db%25b8-%25d8%25b3%25da%25a9%25d9%2588%25db%258c-%25d8%25ad%25d8%25b1%25da%25a9%25d8%25aa-%25d8%25a8%25d9%2587-%25d8%25b3%25d9%2585%25d8%25aa-%25d8%25a7%25d9%2581%25d9%2582%25e2%2580%258c%25d9%2587%25d8%25a7%25db%258c https://trenda.ir/%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%b2-%db%b2%db%b0%db%b1%db%b8-%d8%b3%da%a9%d9%88%db%8c-%d8%ad%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%d8%b3%d9%85%d8%aa-%d8%a7%d9%81%d9%82%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c/#respond Mon, 04 Dec 2017 09:07:29 +0000 http://trenda.ir/?p=5091 عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی معتقد است «تبریز ۲۰۱۸» سکوی حرکت به سمت افق‌های جدید است.به گزارش ایسنا، «محمدحسین فرهنگی» در آیین معارفه پنجاه‌وششمین شهردار کلان‌شهر تبریز «ایرج شهین‌باهر» و تکریم شهردار سابق تبریز «صادق نجفی»، اظهار کرد: در نامه‌ای به اعضای شورای شهر تبریز نقطه نظرات و انتظاراتم را اعلام کردم که توجه […]

نوشته «تبریز ۲۰۱۸» سکوی حرکت به سمت افق‌های جدید است اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی معتقد است «تبریز ۲۰۱۸» سکوی حرکت به سمت افق‌های جدید است.به گزارش ایسنا، «محمدحسین فرهنگی» در آیین معارفه پنجاه‌وششمین شهردار کلان‌شهر تبریز «ایرج شهین‌باهر» و تکریم شهردار سابق تبریز «صادق نجفی»، اظهار کرد: در نامه‌ای به اعضای شورای شهر تبریز نقطه نظرات و انتظاراتم را اعلام کردم که توجه و بهره‌گیری از رویداد تبریز ۲۰۱۸ یکی از موارد مورد تاکید بنده در این نامه بود.

نوشته «تبریز ۲۰۱۸» سکوی حرکت به سمت افق‌های جدید است اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
https://trenda.ir/%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%b2-%db%b2%db%b0%db%b1%db%b8-%d8%b3%da%a9%d9%88%db%8c-%d8%ad%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%d8%b3%d9%85%d8%aa-%d8%a7%d9%81%d9%82%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c/feed/ 0
ضرورت حضور و همراهی تشکل‌های مردم نهاد در آستانه تبریز 2018 https://trenda.ir/%d8%b6%d8%b1%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%ad%d8%b6%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87%db%8c-%d8%aa%d8%b4%da%a9%d9%84%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b1%d8%af%d9%85-%d9%86%d9%87%d8%a7/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=%25d8%25b6%25d8%25b1%25d9%2588%25d8%25b1%25d8%25aa-%25d8%25ad%25d8%25b6%25d9%2588%25d8%25b1-%25d9%2588-%25d9%2587%25d9%2585%25d8%25b1%25d8%25a7%25d9%2587%25db%258c-%25d8%25aa%25d8%25b4%25da%25a9%25d9%2584%25e2%2580%258c%25d9%2587%25d8%25a7%25db%258c-%25d9%2585%25d8%25b1%25d8%25af%25d9%2585-%25d9%2586%25d9%2587%25d8%25a7 https://trenda.ir/%d8%b6%d8%b1%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%ad%d8%b6%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87%db%8c-%d8%aa%d8%b4%da%a9%d9%84%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b1%d8%af%d9%85-%d9%86%d9%87%d8%a7/#respond Mon, 04 Dec 2017 09:00:13 +0000 http://trenda.ir/?p=5090 مدیر کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی گفت: سازمان های مردم نهاد با ایفای نقش مشورتی، در شکل گیری برنامه ریزی مشارکتی بسیار موثرهستند؛ اگر چه صیانت از میراث فرهنگی نیازمند اهتمام دولتی است، اما در تحقق چشم انداز برنامه ها می تواند نقش آفرینی موثری داشته باشند.

نوشته ضرورت حضور و همراهی تشکل‌های مردم نهاد در آستانه تبریز 2018 اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
مدیر کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی گفت: سازمان های مردم نهاد با ایفای نقش مشورتی، در شکل گیری برنامه ریزی مشارکتی بسیار موثرهستند؛ اگر چه صیانت از میراث فرهنگی نیازمند اهتمام دولتی است، اما در تحقق چشم انداز برنامه ها می تواند نقش آفرینی موثری داشته باشند.

نوشته ضرورت حضور و همراهی تشکل‌های مردم نهاد در آستانه تبریز 2018 اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
https://trenda.ir/%d8%b6%d8%b1%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%ad%d8%b6%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87%db%8c-%d8%aa%d8%b4%da%a9%d9%84%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b1%d8%af%d9%85-%d9%86%d9%87%d8%a7/feed/ 0
برگزاری افتتاحیه «تبریز 2018» در ایام عید سال 97 با حضور رئیس جمهور https://trenda.ir/%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d9%81%d8%aa%d8%aa%d8%a7%d8%ad%db%8c%d9%87-%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%b2-2018-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%85-%d8%b9%db%8c%d8%af/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=%25d8%25a8%25d8%25b1%25da%25af%25d8%25b2%25d8%25a7%25d8%25b1%25db%258c-%25d8%25a7%25d9%2581%25d8%25aa%25d8%25aa%25d8%25a7%25d8%25ad%25db%258c%25d9%2587-%25d8%25aa%25d8%25a8%25d8%25b1%25db%258c%25d8%25b2-2018-%25d8%25af%25d8%25b1-%25d8%25a7%25db%258c%25d8%25a7%25d9%2585-%25d8%25b9%25db%258c%25d8%25af https://trenda.ir/%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d9%81%d8%aa%d8%aa%d8%a7%d8%ad%db%8c%d9%87-%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%b2-2018-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%85-%d8%b9%db%8c%d8%af/#respond Mon, 04 Dec 2017 08:51:54 +0000 http://trenda.ir/?p=5087 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور ، پیش از ظهر امروز در نشست ستاد ملی «تبریز ۲۰۱۸» که در استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه با توجه به ظرفیت‌های بسیار زیاد تاریخی و طبیعی حق گردشگری کشور ادا نشده است، گفت: بر […]

نوشته برگزاری افتتاحیه «تبریز 2018» در ایام عید سال 97 با حضور رئیس جمهور اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور ، پیش از ظهر امروز در نشست ستاد ملی «تبریز ۲۰۱۸» که در استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه با توجه به ظرفیت‌های بسیار زیاد تاریخی و طبیعی حق گردشگری کشور ادا نشده است، گفت: بر اساس آمارها حدود و ۴ میلیون ۹۰۰ هزار گردشگر ورودی داشته‌ایم که بخش زیادی از این گردشگرها به حوزه گردشگری زیارتی برمی‌گردد و عدد ناچیزی را در حوزه گردشگری تفریحی و توریسم در کشور داریم، با توجه به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود این آمار مناسبی برای کشور نیست

نوشته برگزاری افتتاحیه «تبریز 2018» در ایام عید سال 97 با حضور رئیس جمهور اولین بار در ترندا | سامانه پایش و تحلیل اخبار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی. پدیدار شد.

]]>
https://trenda.ir/%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d9%81%d8%aa%d8%aa%d8%a7%d8%ad%db%8c%d9%87-%d8%aa%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%b2-2018-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%85-%d8%b9%db%8c%d8%af/feed/ 0